Czas na rewanż. ŁKS w Lipnej !!!

Już jutro ( sobota 20.05 ) KS Lipna na własnym boisku będzie podejmować wicelidera żarskiej Klasy "B" ŁKS Łęknica. Mecz nie będzie należał do łatwych, ponieważ ŁKS to mocna ekipa, która zajmuję do tej pory II miejsce w tabeli. Do tego biało zieloni nadal borykają się z brakami kadrowymi ale na pewno walki nie zabraknie. W rudzie jesiennej KS uległ nieznacznie po zaciętym i kuriozalnym meczu w Łęknicy uległ rywalowi 1:2. Dlatego w tym meczu na pewno emocji nie zabraknie. Pierwszy gwizdek o godz. 17.00 na boisku w Lipnej przy remizie OSP. Serdecznie ZAPRASZAMY!!!