Lubsko za mocne.

KS Lipna w meczu na szczycie żarskiej Klasy "B" przegrywa w Lubsku z rezerwami Budowlanych 6:1 (3:0). Rywal o klasę lepszy, brak pomysłu na grę, problemy kadrowe, a może brak wiary w zwycięstwo to przyczyny takiego wyniku w walce o fotel lidera KS-u. Przeciwnicy prawie przez cały mecz nie dali szans biało-zielonym przedrzeć się pod swoją bramkę, by można było im zagrozić. Konstruowali akcje strzelając nam bramki. Dopiero pod koniec meczu gospodarze się rozluźnili i KS stworzył kilka sytuacji bramkowych. Honorowego gola dla KS-u strzelił Dariusz Trześniowski. Uznajemy wyższość rywala i dziękujemy drużynie Budowlanych II Lubsko, że mimo tej niesprzyjającej pogody oraz okoliczności tego meczu( mecz na szczycie) mecz odbył się w spokojnej koleżeńskiej atmosferze, a przede wszystkim gra była "Fair".

Skład: Mielniczek D.(Br), Mielniczek T.(Kpt), Klan, Laskowski, Urszyc, Jeziorski, Kafarowski, Klisowski M. Trześniowski, Klisowski D. Antosz, Hawrylak od 72' Klisowski P. od 80' a także Jaworski (Br II)