NIE ! Meczom w tygodniu.

Braki kadrowe, warunki atmosferyczne, błędy arbitrów słabsza dyspozycja to główne przyczyny przegranej KS-u na własnym boisku z Promieniem II Żary 2:6 ( 2:1 ). Po pierwszej połowie biało-zieloni prowadzili po bramkach Tomasza Mielniczka w 12 minucie z rzutu karnego oraz w 14 min z rzutu wolnego. Pomocnik KS-u zasługuję na szczególne wyróżnienie, zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku. Druga połowa to brak pomysłu na grę biało-zielonych i zabójcze kontrataki gości, po których padły cztery bramki. Od 79' minuty KS grał w "10" czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Mielniczek. Mimo przegranej cieszy powrót do kadry zespołu Kamila Lenczewskiego ( miejmy nadzieję na dłużej ) oraz jednego z młodszych zawodników KS-u Eryka Madery.

Skład: Mielniczek D. (Br), Klisowski(Kpt)(Mielniczek M. 70'), Trześniowski, Urszyc, Kafarowski, Lenczewski, Mielniczek T. Michał Klisowski, Krawiec(Jeziorski 58'), Laskowski(Madera 78'), Reszel(Jędraszczak 85')