O cenne trzy punkty.

Już w najbliższą niedzielę ( 7.10. ) KS Lipna na własnym boisku podejmie drużynę Iskry Jabłoniec. Rywale Gospodarzy to ostatnia drużyna ubiegłego sezonu, ale jak nauczyło nas doświadczenie nie wolno lekceważyć przeciwnika. To właśnie z tą ekipą w ubiegłym sezonie KS wygrał 3:2, choć losy rozstrzygnęły się w końcówce meczu. Co do tego sezonu Iskra ma już 9 punktów i zajmuję szóstą lokatę w tabeli. Mecz zapowiada się ciekawie ponieważ biało-zieloni przy wygranej mają szansę usamodzielnić się na pozycji lidera rozgrywek. Mimo wczesnej godziny spotkania, zapraszamy do kibicowania drużynie z Lipnej. Pierwszy gwizdek doświadczonego arbitra Pana Michała Gołębiewskiego już o godzinie 12.00 Zapraszamy Serdecznie !