Po kolejne trzy punkty!

KS Lipna w najbliższą sobotę rozegra kolejny mecz ligowy w ramach 9 kolejki żarskiej Klasy "B" Na własnym boisku biało-zieloni gościć będą WKS Łaz. W dotychczasowej historii Klub Sportowy z Lipnej mierzył się dwa razy z WKS-em. Wygrana na własnym boisku 2:1 oraz w Łazie 0:4 daje powody do optymizmu przed najbliższym spotkaniem. WKS Łaz na chwilę obecną po 8 kolejkach zajmuje dziewiątą lokatę z dorobkiem 6 punktów, bilans 2 zwycięstwa 6 porażek. Pierwszy gwizdek o godz. 15.00 na boisku w Lipnej. Serdecznie Zapraszamy!!!