Promień zgasł.

W deszczowe sobotnie popołudnie KS Lipna na własnym boisku pokonał Promień II Żary 3:1 (2:1). Hattrickiem popisał się Daniel Dolecki, lecz podkreślam na wynik zapracowała cała drużyna. Mecz od początku układał się dobrze dla biało-zielonych, przewaga wiele okazji do strzelenia bramki, w 15 min obejmujemy prowadzenie a już po czterech minutach podwyższamy na 2:0. Po upływie 30 min. zaczynają się problemy, wiele strat, błędów co skutkuje utratą bramki w 39 minucie. Druga połowa to wyrównany mecz ataki jednej jaki i drugiej ekipy lecz bezskutecznie. Jednak w doliczonym czasie gry decydujący cios zadaję Daniel Dolecki strzelając swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Trzy punkty zostają w Lipnej ! Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ Mateusza Klisowskiego (asysta), który wrócił po kontuzji i śmiało można powiedzieć, że wzmocnił szeregi biało-zielonych.

Skład: Mielniczek D. (Br.), Dolecki(Kpt), Wroński, Gilewski, Hawrylak, Lenczewski, Trześniowski, Mielniczek T. Antosz, Klisowski Mateusz, Klisowski Dominik, Jeziorski (35'), Reszel (46'), Klisowski Michał (83'), Klisowski Przemysław (90'), a także: Kafarowski, Jaworski, Laskowski