STARTUJEMY! Runda Wiosenna

A więc zaczynamy ! Za oknami jeszcze zima, ale runda wiosenna praktycznie się rozpoczęła. Nowe władze, nowy trener, kilka zmian personalnych ( o których wkrótce ), nowe pomysły i wiele wiele innych to wynik "metamorfozy", którą KS Lipna przeszedł ostatnimi czasy. Biało-zieloni okres przygotowawczy rozpoczęli 7 lutego br. od treningów na Sali Gimnastycznej. Później dzięki uprzejmości MKS Budowlanych Gozdnica oraz Animatora Orlika w Gozdnicy treningi kontynuowali/kontynuują na Orliku w Gozdnicy ( w treningach bierze udział średnio dziesięć osób ). Ze względu na złe warunki atmosferyczne jaki problemy kadrowe udało się rozegrać dwa mecze kontrolne  KS Lipna Zorza- Brzeźnica 0:2 oraz z Płomieniem Czerna 4:4 ( lider żarskiej klasy B). Podstawowa Kadra zespołu to 22 zawodników ( zakładka "kadra" ) po za którą w chwili obecną jest kilku zawodników kontuzjowanych bądź nieuczestniczących. Pierwszy ligowy mecz planowany jest już na najbliższą sobotę. Będzie to wyjazd do Trzebiela. Serdecznie Zapraszamy do śledzenia wydarzeń Klubu Sportowego Lipna oraz wspieranie i kibicowanie naszym zawodnikom.