Zgodnie z statystyką.

KS Lipna w sobotnie popołudnie pokonała na wyjeździe Tupliczankę Tuplice 2:4 (1:3). Bramki: Dolecki Daniel: 14' 15' oraz Tomasz Mielniczek 30' 92'. Było to piąte starcie tych drużyn w historii rozgrywek i po raz piąty biało-zieloni pokazali wyższość. Co do przebiegu spotkanie, to większość meczu goście kontrolowali przebieg gry, ale były też momenty chaosu co skutkowało robieniem błędów. Koniec końców to biało-zieloni zabierają komplet punktów do Lipnej. W tym meczu nie zabrakło debiutantów w KS Lipna, cały mecz zagrał Dominik Klisowski oraz Mateusz Klan, pierwszą połowę Ernest Hawrylak i kilka minut dostał Przemysław Klisowski ( był to jego pierwszy oficjalny mecz w życiu ).

Zagrali: Mielniczek D. (Br), Dolecki (Kpt), Gilewski, Klan, Laskowski, Urszyc, Hawrylak,(46' Trześniowski) Klisowski D. Mielniczek T. Klisowski M.( 90' Klisowski P.) Antosz(88' Reszel)

W meczowej "18" byli: Jaworski(Br), Kafarowski, Klisowski Michał