Twierdza Trzebiel Zdobyta.

KS Lipna w niedzielę ( 9.09. ) na wyjeździe wygrywa w Trzebielu 0:1 ( 0:0 ). Był to zacięty mecz do ostatniej sekundy. Gra delikatnie była pod kontrolą gospodarzy, ale biało zieloni dzielnie bronili i odpierali ataki rywali. Jedna jak i druga ekipa miała okazję do zdobycia bramki, lecz jedyne trafienie do bramki zaliczył na naszą korzyść w 73' Tomasz Mielniczek po prostopadłym zagraniu od Dawida Kuligi ustalając wynik meczu. Drużyna KS-u dla wygranej zostawiła dużo zdrowia w Trzebielu było kilka urazów oraz dwie poważniejsze kontuzje. Dla zawodników KS Lipna należą się słowa uznania za to co zrobili. Należy też pochwalić występ młodocianego Dominika Klisowskiego był to jego bardzo, bardzo dobry występ.

Skład: Mielniczek D. (Br), Mielniczek T.(Kpt), Laskowski, Kuliga, Gilewski(Kafarowski 70'), Klan, Klisowski Mateusz, Klisowski Dominik, Klisowski Michał, Hawrylak(Reszel 46'), Antosz, a także: Jaworski, Klisowski Przemysław