Czas na Derby.

Zapraszamy na I Derby w historii Gminy Przewóz pomiędzy drużynami KS Lipna - Nysa Przewóz. Już w sobotę (15.09.) na boisku w Lipnej. Będzie to mecz inny niż wszystkie, ponieważ derby rządzą się swoimi prawami. Drużyna z Przewozu to spadkowicz ubiegłego sezonu 2017/2018 z Klasy "A". Po długo-letniej przygodzie w wyższej Klasie, melduję się w Klasie "B". W tym sezonie drużyna gości rozegrała dwa mecze. Pierwszy to wygrana z Zorza Kadłubia 7:4, a drugi minimalna przegrana z Budowlanymi II Lubsko 0:1. Gospodarze jaki i goście będą bojowo nastawieni na wygraną w tym prestiżowym pojedynku i na pewno żaden zawodnik nie odstawi nogi. Zapowiada się ciężki, a zarazem emocjonujący pojedynek. Zapraszamy serdecznie do Lipnej wszystkich fanów jednej jak i drugiej ekipy. Zapewne będzie się działo! Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 16.00 MUSISZ TAM BYĆ !!!